X

3 основні причини чому не ростуть ваші м’язи

Ви знаєте, які самі основні причини, які не дають вам прогресувати в залі? Ви здивуєтеся, але це зовсім не ваше харчування або програми.
І навіть не те, як ви кожен раз плануєте свої цикли і свої тренування.
Все набагато простіше, це …

  • техніка вправ
  • робочі ваги
  • інтенсивність

Ось три кити на яких стоїть ваш тренувальний прогрес і ваші подальші результати.

Теорія та практика

Як показує практика, майже 90 – 95% відсотків всіх займаються не ростуть по цим трьом основним причин.
Все інше відходить на другий план. Тому що якщо їх не дотримуватися, то все інше буде просто безглуздо.
При цьому не можна сказати який саме з пунктів є найголовнішим або найголовнішим, тому що всі вони в рівній мірі дуже важливі.
Адже не дотримуйся хоча б якийсь один з них, ви просто не зможете прогресувати.

Ну ось, дивіться самі …

Техніка вправ

Одна з причин, чому ваші м’язи до сих пір не ростуть, це ваша техніка виконання вправ. Якщо у вас немає техніки – ваші м’язи не ростуть. Є техніка – м’язи ростуть.

Все просто!

Але, навіть не дивлячись на такі очевидні речі, багато людей роками виконують свої вправи неправильно, а потім дивуються чому їх м’язи у них не ростуть.
Адже якщо ти не потрапляєш в цільову групу м’язів, то як твої м’язи будуть рости? Вони і не будуть. Тому що через неправильну техніки навантаження йде на інші м’язи, а не на ту яка потрібна.

Робоча вага

Наступна причина, це ваші робочі ваги з якими ви працюєте. Якщо ви працюєте з дитячими робочими вагами – ваші м’язи також у вас рости не будуть. А все тому що недостатня навантаження на м’язи.
Якщо ви працюєте з великими робочими вагами – м’язи починають добре відгукуватися на таке навантаження і добре рости.
При цьому навантаження на м’язи повинна бути оптимальна. Це означає що ваш робочий вага повинна бути у вас достатнім, щоб додається вами навантаження включала активно м’язи в роботу.
Ваш робочий вага повинна бути у вас таким, щоб ви змогли виконати з ним достатня кількість повторень, щоб запустити цей самий механізм м’язового росту.

В іншому ж випадку, якщо робоча вага великий, а обсяг роботи маленький, ваші м’язи рости не будуть. Також як, якщо ваш робочий вага у вас буде занадто маленький, а ось обсяг роботи дуже великий.
Тому, завжди підбирайте для себе оптимальний робочий вага, який буде достатнім, щоб включити м’язи в роботу.

Інтенсивність

Ну і остання причина, це ваша інтенсивність з якою ви кожен раз працюєте в залі, а також в кожному зі своїх вправ.

Якщо інтенсивність у вас занадто низька – ваші м’язи у вас також не ростуть. Якщо інтенсивність висока – м’язи ростуть.
Взагалі від того з якою інтенсивністю, ви для себе кожен раз працюєте, залежить те, чи будуть ваші м’язи у вас рости чи ні.
У вас може бути відмінна техніка і великі робочі ваги, але при цьому низька інтенсивність, тоді в цьому випадку ваші м’язи будуть рости у вас дуже погано і дуже повільно.

Ваша інтенсивність повинна у вас кожен раз рости, щоб також кожен раз запускати механізм м’язового росту. Ну, а якщо ж ваша інтенсивність не буде рости, тоді і ваші м’язи у вас теж не зростатимуть.

Виправляємо помилки

Ось три причини чому ваші м’язи не ростуть. Пройдіться по кожному з цих пунктів і подивіться чи все в порядку з вашим тренувальним процесом.

Якщо немає, то виправте!

Начебто всі ці факти і так давно зрозумілі і багато про них давно вже знають. Але, чомусь 95% всіх займаються досі їх не дотримуються.
І тому у цих 95% і немає ніяких результатів.
При цьому ви не зможете добре прогресувати і рости в м’язовій масі, якщо якийсь один з цих пунктів у вас кульгає.
Крім цих трьох причин, є безліч інших причин. Але як показує практика, майже 95% не ростуть саме через них.

" LifeSport : ."