X

Ефективний метод швидкого спалювання зайвої ваги

Для більшості мрія схуднути до літа так і залишається мрією, хоча складного в завданні немає абсолютно нічого. Послідовна робота над собою завжди приносить результати – найбільша трудність просто почати, зневірившись вибрати правильний спосіб тренувань і харчування серед сотень схожих. Знаєте що? Забудьте про ці суперечливих програмах. Ось 5 основних правил швидкого скидання ваги: ​​нічого зайвого, нічого складного.

Спалюйте більше калорій, ніж вживаєте

Так, все дійсно так просто: спалюючи калорій більше, ніж вжили за день, ви почнете худнути. Ось тільки не треба зразкових розрахунків і припущень – заведіть щоденник харчування і через тиждень записів потрібні числа будуть перед вами.

Їжте більше білка

З усього раціону для спалювання жиру найбільш корисними високобілкові продукти. Вони насичують, запобігаючи позачергові перекушування і переїдання. Вони стимулюють підвищений метаболізм протягом дня, оскільки білок просто споживає більше енергії для перетравлення, ніж вуглеводи або жир. І нарешті, білок допоможе вам не втратити м’язову масу, якщо ви раптово вирішите перейти в іншу вагову категорію. Пісне м’ясо, яйця, риба і протеїнові коктейлі – розраховуйте раціон в пропорції один грам білка на кілограм ваги.

Більше часу на тяжкості

Більшість людей вважають кардіо просто ідеальним способом швидко прийти у форму. Це не зовсім так. Біг і тому подібні вправи можуть допомогти спалити кілька зайвих калорій, але не набрати м’язову масу. Занадто багато кардіо разом з дефіцитом калорій може також призвести до втрати м’язової маси і зробить вас слабкіше. Приділяйте велику частину часу в залі класичним вправам з важкими вагами: м’язова маса збільшиться, а значить підвищиться і метаболізм.

Спіть не менше 7 годин на добу

Скорочення часу сну збільшує рівень кортизолу, гормону стресу, який викликає накопичення жиру. Грубо кажучи, будете спати мало – швидко перетворитеся на нервового і вічно роздратованого товстуна. Не пийте кави в другій половині дня, скоротіть вживання алкоголю, приберіть гаджети подалі від ліжка і через тиждень ні про яку безсонні ви і не пригадаєте.

Їжте більше здорових жирів

Їжте більше здорових жирів і скорочуйте кількість вуглеводів, які можуть збільшити рівень цукру в крові і підвищити рівень інсуліну, що призведе до збільшення обсягу жиру. Тваринні жири (справжнє масло, кокосове масло, горіхи і авокадо) допомагають зменшити голод і підтримувати оптимальне виробництво тестостерону. Складіть свій раціон так, щоб не менше 25% всіх калорій надходило з правильними джерелами жиру.

" LifeSport : ."