X

10 цитат для мотивації до спорту

Ті, хто не можуть знайти час для тренувань, доведеться шукати час для того, щоб хворіти!

 

(C) Едвард Стенлі

Бог дав вам тіло, яке може винести майже все! Ваше завдання – переконати в цьому свій розум!

(C) Вінсент Ломбарді

Мені подобається працювати з вагами. Іноді, коли тримаєш над собою штангу, розумієш, що вона може зруйнувати тебе, але цього не відбувається, тому що ти сильніший.

Ти можеш сказати, що у тебе погана генетика, поганий обмін речовин, а можеш просто підняти свою дупу з дивана і почати працювати над собою, поставити собі за мету і вірити в себе. У цьому випадку ти обов’язково доб’єшся успіху.

(C) Арнольд Шварценеггер

П’ять складових шляху до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля. Причому воля – це найголовніше!

(C) Кен Доерті

Обмежень не існує: чим більше ти прагнеш до чогось, тим далі зумієш просунутися.

(C) Майкл Фелпс

Якщо мене щось і рухає вперед, то тільки моя слабкість, яку я ненавиджу і перетворюю в мою силу.

(C) Майкл Джордан

Неможливо – це всього лише гучне слово, за яким ховаються маленькі люди. Їм простіше жити в звичному світі, ніж знайти в собі сили щось змінити. Неможливе – це не факт. Це тільки думка. Неможливе – це не вирок. Це виклик. Неможливе – це шанс проявити себе. Неможливо – це не назавжди. Неможливе можливо.

(C) Мухаммед Алі

У вас будуть невдачі. У вас будуть травми. Ви будете помилятися. У вас будуть періоди депресії і відчаю. Сім’я, навчання, робота, проблеми побуту – все це не раз і не два стане перешкодою тренінгу. Однак стрілка вашого внутрішнього компаса повинна завжди показувати один і той же напрямок – до мети.

Зробіть хоча б раз то, що, за словами оточуючих, вам не по плечу. Після цього ви вже ніколи не будете звертати увагу на їх правила і обмеження.

(C) Джеймс Кук

Категорії: Мотивація Спорт
" LifeSport : ."