Жим Арнольда

Жим Арнольда – базова вправа для розвитку дельтоподібних м’язів. У даній вправі задіюються всі три пучки, але основний акцент припадає на середній і передній пучок. За рахунок розвороту рук в роботу, також включаються м’язи-позиціонери плеча: клювовидно-плечовий, надостная і подостная.

Це вправа винайшов горезвісний бодібілдер минулого століття (у наш час – відомий актор і колишній губернатор Каліфорнії) – Арнольд Шварценеггер. Бажаючи зробити тренінг плечей більш ефективним, він спробував розвернути долоні в нижній частині амплітуди, і відчув, що плечі отримують на порядок більше навантаження, ніж при звичайних жими гантелей. З тих пір ця вправа стало відомим і успішно використовується іншими атлетами.

Головні працюючі м’язи:

• Дельтовидні (плечі)

Початкове положення:

Встаньте прямо або сядьте на лаву. Візьміть в обидві руки гантелі і зафіксуйте їх на рівні шиї, долоні при цьому направте до себе.

Техніка виконання вправи:

• Зробіть вдих і, затримавши подих, вичавте гантелі вгору, при цьому обертаючи руки в зап’ястках. В кінці руху зробіть видих.

• Зробіть вдих і опустіть гантелі по тій же траєкторії.

Жим Арнольда техніка

Якщо ви новачок, не користуйтеся важкими гантелями, освоюючи цю вправу. Віддайте перевагу вага, з яким без особливих зусиль можете виконати 10 повторень звичайних жимів сидячи. Важкий вага не дасть хороших результатів тому, що буде страждати техніка вправи, і працюючі м’язи не отримають потрібної стимуляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *