Як чоловікові з допомогою вправ скинути жир з боків і чи реально це?

Вітаю друзі! У цій статті я хотів би висвітлити тему жіросжіганія, актуальну завжди і всюди. Залишайтеся тут і ви дізнаєтеся, як скинути жир з боків чоловікові. Так, сьогоднішня тема присвячена вам мужики!

Однією з найбільш поширених проблем серед відвідувачів тренажерних залів і не тільки, є проблема зайвої ваги, і я зараз не кажу про значну надлишковій масі. Мені хотілося б торкнутися ті випадки, коли в цілому людина має не великою кількістю жиру, але при цьому виглядає аж ніяк неспортивно, так як всі його жирові запаси зосереджені в абдомінальній області, тобто в області живота і в боках.

Так вже склалося, що саме для чоловіків, характерний такий тип накопичення жиру. Звинувачувати природу в цьому звичайно не варто, так як винні ми самі. Що ж, будемо працювати над помилками!

Зміст

1 Основні причини появи жиру в області живота і боків
2 Методи боротьби з непокірними боками
2.1 Прибираємо боки в домашніх умовах
2.2 Боремося з боками в тренажерному залі
3 Пару слів наостанок

Основні причини появи жиру в області живота і боків

Причин тут дві. Перша, це малорухливий спосіб життя або гіподинамія. В силу малої активності в організмі сповільнюються обмінні процеси, падає рівень важливих, у плані регулювання ваги, гормонів, зокрема тестостерону, що призводить до набору зайвої ваги. Тому якщо ви завзятий геймер або любитель телесеріалів не дивуйтеся тому, що повсякденний одяг раптом стала вам мала в області талії.

Другою причиною можна вважати неправильне харчову поведінку. Тому що те, що ви їсте, в яких кількостях і в який час впливає на ваше статура.

З’їдений на ніч торт або піца з кока-колою лайт, явно підуть на будівництво ваших боків внаслідок великого вмісту швидких вуглеводів. До того ж такий прийом їжі призведе до сплеску інсуліну, гормону впливає на відкладення жирів, і знизить рівень гормону росту, у протилежність інсуліну, що впливає на спалювання жиру. Прикладів таких згубних прийомів їжі можна навести безліч! Але давайте краще витратимо друковані символи на вирішення цієї проблеми.

Методи боротьби з непокірними боками

Слово «непокірні» я використав не дарма, так як відомо, особливо якщо запитати у тих, хто худнув, що самим впертим і повільно відходять є саме жир в абдомінальній області. Тому щоб його побороти, вам доведеться добре попрацювати!

Всі методи спрямовані на те, щоб нормалізувати ваш гормональний фон і тим самим налаштувати ваш організм на спалювання жирових запасів. Врахуйте, що за тиждень виконати це завдання навряд чи вдасться, тут необхідний ґрунтовний і комплексний підхід!

Його комплексний характер полягає в тому, що тільки при сукупності правильного і збалансованого харчування, а також систематичного виконання фізичних вправ і повноцінного відпочинку, можливий запуск процесу жиросжигания.

Приведу кілька рекомендацій з харчування та відпочинку:

 1. Харчуйтеся 5-6 разів на день, це підштовхне ваші обмінні процеси
 2. Рекомендоване співвідношення білків/жирів/вуглеводів у раціоні при позбавленні від зайвої ваги, становить 40/20/40
 3. Робіть наголос на продукти підвищують рівень тестостерону, це можуть бути горіхи, овочі, фрукти, зелень, зернові культури, а також морепродукти і спеції
 4. Пийте близько 1,5-2 літрів води
 5. Будьте активними, виключайте всілякі стреси і спите по 7-8 годин на день, бажано засипати до 12 ночі

Тепер перейдемо до тренувань.

Прибираємо боки в домашніх умовах

Якщо ви не маєте часу на тренування у спортзалі, то на допомогу вам прийде тренінг будинку. Хороший він тим, що можна не залишаючи домашньої обстановки працювати над своїм тілом.
Займаючись у домашніх умовах можна обійтися без застосування будь-якого допоміжного обладнання, так як існує безліч вправ, які виконуються з вагою власного тіла.

Основним завданням тренінгу в нашому випадку є досягнення достатнього рівня інтенсивності для того щоб активізувати процес жиросжигания, тобто створити в організмі невеликий дефіцит калорій. Для цієї мети відмінно підійде кругової тренінг. Що це таке? Побачите далі.

Комплекс вправ може бути наступний:

 • Присідання – виконайте 15-20 повторень
 • Віджимання – виконайте 15-20 повторень
 • Стрибки з положення упор лежачи (берпи) – виконайте 10-15 повторень
 • Підйоми ніг лежачи (прокачуємо м’язи преса) – виконайте 15-20 повторень
 • Вправа ” велосипед виконайте 15-20 рухів на кожну ногу
 • Випади – виконайте 10-15 повторень
 • Біг (можна на місці, або, якщо є можливість і погодні умови відповідні, то можна пробігтися під відкритим небом) – тривалість бігу приблизно 15-20 секунд

Фішка кругового тренування в тому, що всі ці вправи виконуються один за одним з інтервалом в 10-15 секунд, якщо ж таке навантаження вам в тягар, то можете на перший раз збільшити відпочинок до 30-40 секунд, але від тренування до тренування ви повинні зменшувати час відпочинку. Виконавши всі сім вправ, відпочиньте 1-1.5 хвилини і повторіть коло, кіл може бути 2-3. І не забувайте про добротної розминки перед тренуванням, не полінуйтеся витратити на неї хвилин 10!

Боремося з боками в тренажерному залі

На відміну від домашньої тренування в тренажерному залі ми маємо більше варіантів вправ, отже, і тренувальні комплекси можуть бути набагато різноманітніше.
Новачкам я б порадив вдатися до концепції вже відомої кругового тренування, але не використовувати вільні ваги, так як це в рамках високоінтенсивного тренінгу може бути травмонебезпечним. В залі повно тренажерів, ось і скористайтеся їх перевагами!

Так само як і завжди не нехтуйте розминкою, ні в якому разі! Засвоїли? Тепер записуємо комплекс:

 • Підтягування широким хватом – 8-12 повторень
 • Віджимання – 15-20 повторень
 • Жим ногами в тренажері – 15-20 повторень

 • Жим штанги сидячи у сміте – 12-15 повторень

 • Підйоми гантелей на біцепс – 12-15 повторень
 • Розгинання на верхньому блоці стоячи – 10-12 повторень

 • Підйоми ніг у висі – 15-20 повторень

На відміну від домашньої тренування, тренінг з використанням тренажерів може сильніше навантажити вашу серцево-судинну систему, так що відпочинок між вправами можна збільшити до 30 секунд, відпочинок між колами 1.5-2 хвилини.

Тренувальні комплекси можна змінювати на кожному тренуванні, замінюючи жим ногами присіданнями в гак-машині або приседами в сміта. Віджимання – жимом штанги у сміта або жимом в тренажері «хамер». Підтягування – тягою вертикального блоку до грудей. Як бачите варіантів достатньо, так що нудьгувати вам не доведеться.

Як робити те або інша вправа технічно, ви можете дізнатися, подивившись відео з тренуваннями професіоналів.

Кілька слів наостанок

Ще раз хочу відзначити не тільки важливість тренінгу, але і правильне харчування, яке є обов’язковою складовою процесу жіросжіганія, щоб ви худнули, потрібен дефіцит калорій, але не великий 300-400 ккал достатньо. Тепер озброївшись порадами, ви можете йти в бій! Я ж на цьому прощаюся з вами. Не забувайте підписуватися на оновлення блогу і ділитися з друзями! До швидких зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *