«Я боюся втратити жіночність» та інші дурні причини не ходити в спортзал дівчині

Це стосується, звичайно ж, не всіх дівчат і жінок. Багато прихильниць здорового способу життя прагнуть виглядати красиво, додати рельєф свого тіла, зробити його смачніше, а себе – сильніше і витривалішими. І тому йдуть в тренажерний зал – і чим далі, тим більше знаходиться таких представниць прекрасної статі.

Але тим не менше залишається ще приблизно стільки ж дам, які обходять тренажерку десятою дорогою, бо «я боюся розгойдатися», «я не схудну, а стану ще об’ємніше», «я перетворюся на мужика» і так далі і тому подібне. Нижче ми постараємося привести найпоширеніші помилки затятих супротивників тренажерів і розглянути докладніше, чому вони виникли, які з них будуть достовірними, а які – ні.

«Я боюся розкачатися»

Це саме останнє, чого ти можеш боятися, записуючись в тренажерний зал. Некрасиві чоловікоподібні бодибилдерши не стали такими в звичайному залі для нудьгуючих домогосподарок. Вони цілеспрямовано йшли до таких форм роками, спочатку готуючи своє тіло до великих навантажень, а потім – відчуваючи ці навантаження, настільки великі, що тобі навіть і не снилося!

Ну і, звичайно ж, харчування. Жорсткі дієти, «сушка», СпортПит і навіть хімічні препарати – ось що перетворює витончених і жіночних дам в справжніх «качків». Тому ти можеш бути абсолютно спокійна: регулярні і помірні заняття в залі мають стільки ж спільного з підготовкою до різних конкурсів «культу тіла», як похід на каток у вихідні – з професійними досягненнями фігуристів!

«Я втрачу гнучкість»

Ти кажеш і йдеш на йогу, пілатес або стретчинг. І відмінно, скажімо ми, але на будь-якому з цих групових занять набагато менше шансів втратити зайву вагу, ніж в залі. Як тренажери можуть вплинути на твою гнучкість? У негативному плані – ніяк! Якщо, звичайно, не забувати про розминку перед тренуванням (як і перед тими ж груповими дисциплінами) і про затримки і розтяжці після неї. До того ж укріплені м’язи кора допоможуть тримати поставу, зроблять тебе стрункішою, гнучкіше і пластичнее.

«Я боюся зашкодити суглоби»

Якщо ти прийдеш в зал сама і відразу ж візьмешся за штангу, то так, «зірваний» хребет – це менше зло, що тебе чекає. Але в будь-якому тренажерному залі є інструктор і тренер, якому ти розкажеш про свій стан здоров’я, і ​​він вже підбере для тебе оптимальний рівень навантаження.

Будь-яку вагу нарощується поступово: спочатку ти піднімаєш 2 кілограми, а через місяць – вже 4 або 6 і так далі. У такому режимі суглоби успішно адаптуються до навантажень. Більш того, займаючись в залі як любитель, набагато менше шансів пошкодити суглоб або спину, ніж займаючись будь-яким іншим видом спорту професійно – будь то навіть на перший погляд нешкідливі біг або гімнастика.

«При силових навантаженнях виробляється багато тестостерону»

Так, дійсно, чим сильніше і витривалішими ти стаєш, тим більша кількість тестостерону виробляє твій організм – це закономірність. Але більше, ніж організм сам його виробить, отримати не вдасться, а наше тіло – це відмінно злагоджений механізм, який знає, що і в яких кількостях нам необхідно.

Якщо ти не підстьобує вироблення тестостерону штучно (хімічними препаратами), його буде не більше, ніж потрібно. До того ж, тестостерон – це дуже «правильний» гормон навіть для жінок. Його часто називають гормоном бадьорості, він дарує заряд енергії і гарного настрою, робить тебе більш витривалою навіть в повсякденних справах і турботах.

«Все, що мені потрібно, – це бігова доріжка»

Так, кардіонагрузку – це святая святих для тих, хто бажає скинути зайву вагу. Але силові вправи і заняття з обтяженнями теж можуть зробити це дуже ефективно. Зазвичай програма для тих, що худнуть жінок в тренажерному залі будується на вправах для найбільших груп м’язів – ніг і спини. М’яз збільшується в об’ємі і таким чином спалює жир навколо себе.

Але і про кардіо ти теж не повинна забувати. Якщо хочеш нарощувати м’язову масу, роби кардіо розігрів перед силовим тренуванням. Хочеш зменшити вагу і обсяги? Тоді все навпаки: після силового тренування приділи хоча б півгодини інтенсивної ходьбі на біговій доріжці. Важливо правильне поєднання різних типів навантаження для гармонійного розвитку всього тіла.

«Спортивне харчування – це зло»

Тут потрібно чітко розуміти різницю між спортивним харчуванням і «хімією». Спортпіт – це біологічно активні добавки до твого раціону харчування, які можуть допомогти добитися бажаних результатів швидше (жіросжігателі, енергетики, протеїни і т.п.). А ось хімічні препарати – це набагато більш серйозне втручання в організм, яке тобі, звичайно ж, не потрібно, якщо ти не хочеш перетворитися в розгойдати бодибилдерши (див. Пункт 1).

Пам’ятай, що СпортПит сам по собі не творить чудеса. Наприклад, жиросжигатель буде працювати тільки в поєднанні з інтенсивними навантаженнями і дієтою. А протеїн не зробить з тебе «мужика», якщо ти цього так боїшся. Що дає протеїн? Він допомагає будувати наші м’язи, знижувати больові відчуття після великих навантажень, підвищувати ці навантаження для досягнення найкращого результату.

Ну ось ми і згадали, здається, найпоширеніші помилки і страхи, які так часто призводять дівчата, які не бажають йти в тренажерний зал. Але саме зал допоможе зробити твоє тіло красивим і рельєфним. Ступінь «накачанності» ти спокійно можеш регулювати сама і домагатися таких обсягів, які будуть тобі подобатися. З грамотним підходом ти ніколи не перетворишся в «мужика» – це міф!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *