Взяття медбола на груди

 

Взяття медбола на груди (Medicine Ball Clean) – вправа кроссфіт, яке ідеально підходить, як для розминки перед вправами, які виконуються зі штангою, так і для повноцінної окремої тренування. Цей спосіб взяття на груди навіть більш практичний, ніж взяття штанги (наприклад, якщо вам треба завантажити мішок цементу у вантажівку або посадити дитину на сидіння автомобіля).

Медичний м’яч (медбол) – м’який, великий подушкоподыбний м’яч, вага якого варіюється від 1,8 кг. Він абсолютно безпечний, навіть приємний.

Помилки, загальні для всіх новачків, полягають у поводженні з м’ячем, як зі штангою. Всі тонкощі старих і нових технік роботи зі штангою не підходять для м’яча, і це ясно показує, що взяття м’яча на груди дуже функціонально і застосовно до будь-яких об’єктів, які ми хочемо швидко підняти від підлоги до грудей.

У групі людей різного ступеня підготовленості новачки використовують легкі м’ячі, а ветерани – важкі. Проте якщо людина виконує 30 повторів вправи з медичним м’ячем вагою 12 кг, це в підсумку стане тренуванням, якими б здібностями цей чоловік не мав. Важкі м’ячі задіють набагато більше ресурсів, ніж штанга або гантель схожого ваги; істотну навантаження додає необхідність зводити разом руки, щоб стискати м’яч і запобігати його вислизання з рук.

Ми використовуємо взяття медичного м’яча на груди в якості розминки і завершення для відпрацювання руху, і результати виявляються в зростаючих рекорди за взяття штанги на груди у всіх атлетів. Так, навик переноситься на роботу зі штангою, навіть у наших кращих атлетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *