Вживайте шоколад щодня, якщо хочете стати хорошим велосипедистом!

Вмикайте щодня в свій раціон харчування чорний шоколад і побачите, як виросте ваша витривалість під час велосипедних тренувань або занять спортом.
Дослідники з Кингстонского університету з’ясували, що щоденне вживання шоколаду (виключно чорного) покращує показники велосипедистів під час двохвилинних гонок. У його любителів спостерігається підвищений обмін газів у тканинах, завдяки чому збільшується витривалість.

У чому користь темного шоколаду?

На думку авторів дослідження користь чорного шоколаду полягає в насиченні флаванолами – речовинами, що збільшують біологічну засвоюваність і фізіологічну активність окису азоту. Це означає наступне: якщо в день з’їдати хоча б 40 грамів чорного шоколаду, то при виконанні фізичних навантажень організму знадобиться менше кисню. Це значно підвищує працездатність під час нетривалих і помірних тренувань.

 

Нове відкриття стало можливим завдяки роботі вчених з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго. У 2011 році вони з’ясували, що міститься в чорному шоколаді епікатехін підвищує тонус серцевого і опорно-рухових м’язів у мишей. Ці результати також застосовні до людей. Тому вчені радять регулярно вживати чорний шоколад у малих дозах для зміцнення ніг, підвищення витривалості під час короткочасних занять спортом. Більш того, епікатехін зменшує ризик виникнення серцевих захворювань і нападів у людей з підвищеним кров’яним тиском. І якщо на Новорічні свята вам подарували пару шоколадних монет – схрестіть пальці, щоб шоколад виявився чорним і не бійтеся зіпсувати апетит, з’ївши його перед сніданком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *