Вправа для тонкої талії і міцного пресу від Шварценеггера

Великий Арні в свої кращі роки славився тонкою талією при об’ємної м’язовій масі. Виявляється, при роботі над пресом він виконував вправу «вакуум».

Як робити вправу «вакуум»

Встаньте на карачки, видихніть (а вірніше, витолкніте) з легких все повітря івтяніте живіт так сильно, як тільки можете. Утримуйте себе в такому стані протягом 10 секунд, потім повільно розслабтеся на кілька секунд і спробуйте знову.

Поради щодо виконання вправи

1. Початкове положення може бути різним. Спочатку вставайте на карачки, потім ускладнюйте собі завдання: виконуйте «вакуум» лежачи на спині, стоячи прямо, сидячи на колінах. В ідеалі, з часом дійти до положення – сидячи на стільці (тоді ви зможете займатися пресом і талією прямо на робочому місці).

2. Зверніть увагу, що живіт потрібно втягувати на видиху.

3. При вдиху живіт потрібно відпускати в повному обсязі, без ривків, повільно, не кидаючи його розслабленим вниз, адже поперечний м’яз живота повинна працювати постійно, поки ви виконуєте вправу.

4. Кількість підходів може бути різним. Оптимально робити по 2 підходи вранці і ввечері по 30-40 повторень в кожному. Якщо вам потрібно досягти відчутного результату максимально швидко, виконуйте «вакуум» щодня по 2-3 підходи, затримуючи дихання на 20-30 секунд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *