Відреставровані велосипеди від Vanguard

Компанія Vanguard з Сингапуру розробляє цікавий напрямок у вело дизайні – це реставрація та переробка вінтажних європейських і японських автомобілів, а також створення своїх власних моделей з перероблених матеріалів. Команда майстрів і механіків створює дивовижно красиві, міцні і незвичайні моделі. Робота в основному відбувається за індивідуальними замовленнями з урахуванням переваг і побажань майбутнього щасливого власника байка – своєрідного витвору мистецтва. Модель U bicycle доступна в токійському інтернет-магазині CIBONE. Зроблена спочатку для Underscore Magazine, нещодавно вона демонструвалася на виставці сучасного дизайну в Токіо. U bicycle навіває ностальгічні спогади про класичному міському «датч байку». Чорна матова сталева рама (виготовлена в Японії) в поєднанні з мідними деталями і сідлом з шкіри справляють незабутнє враження.

Попередня лімітована серія моделей від Vanguard складалася з чотирьох дуже поетичних назв – «хмара», «туман», «дощ» та «роса». Концептуально ідея полягала в спробі через велосипед продемонструвати різні стани води в природі, а в більш глобальному філософському сенсі – розкрити тему оновлення і змін.

В якості основи для моделей були взяті чотири міцні сталеві рами Ishiwata, які в 70-х роках минулого століття використовувалися в Японії для виробництва туристичних байків. Міцнісні характеристики тодішньої сталі дозволяють велосипедам і сьогодні витримувати будь-які навантаження. Втулки і елементи гальмівної системи були вкриті міддю. Нові дропаути були нанесені лазерним методом. Для можливості встановлення нових покришок 700-C кріплення вилок, сидінь і ланцюгів були вкорочені. Кожна рама була піддана піскоструминній обробці, оцинкована і покрита хромом. Всі байки були зроблені одношвидкісними, з ножним гальмом. Вони комфортні в їзді і легкі в експлуатації.

Модель Cloud («хмара») символізує переходять друг у друга шари хмар і неба. Зовнішній вигляд байка передає взаємодія світла і простору.

Велосипед Mist («туман») схожий на густий туман на світанку. Він виблискує, наче в ньому, як у краплі води, відбивається предутренний світло.

Модель Rain («дощ») передає момент, коли велосипед рухається вперед крізь падаючий дощ.

Зовнішній вигляд велосипеда Dew («роса») передає зміну вологості повітря і формування перших крапель роси в момент, коли закінчується ніч і починається день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *