Велосипеди Pibal від Філіпа Старка

Перші 20 байків Pibal від Філіпа Старка з’явилися у Франції в 2012 році. Філіп Старк і компанія Пежо оголосили про спільні плани по розробці електричних велосипедів для спеціальної програми у місті Бордо (тут можна подивитися початковий дизайн концептів). 8 листопада 2013 року перші 20 передсерійних байків були віддані жителям цього французького міста для тестування і отримання думок про новинку. У моделі є зручне місце для ніг, щоб пересуватися в режимі «самокат».

За останні 10 років в Бордо число жителів, які використовують велосипед для пересування по місту, потроїлася. Це дало поштовх для реалізації проекту з розвитку у місті альтернативної системи громадського транспорту. Конструкція гібрида відмінно підходить для використання в міських умовах, підвищуючи мобільність людей, в тому числі, завдяки покращеною ергономікою, запропонованої Старком. Велосипед має спеціальні протектори для обода, покришки жовтого кольору, автоматичне двоступеневу систему, комфортабельне сидіння і кермо. Крім того, передбачено зручне місце для ніг, щоб пересуватися в режимі «самокат».

На початку 2014 року 4 тисячі велосипедів Pibal стануть доступні для використання у Бордо, що ще більше збільшить популярність велосипеда як транспортного засобу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *