У чому піти на тренування?

Не кожна дівчина, яка планує придбати абонемент у фітнес – зал або хоче спробувати походити на групові заняття в розташований по сусідству клуб, готова тут же відправитися в магазин модного спортивного одягу, щоб придбати комплект для тренування. Якщо вона не впевнена, що буде відвідувати заняття регулярно, або ще не знає, якого типу одяг виявиться для неї краще і комфортніше, то, як правило, з шафи просто витягуються давно лежать там речі – ті, в яких, на думку молодої спортсменки, можна тренуватися. Але не завжди особисте уявлення про спортивному дрес-коді збігається з громадським.
Так чи варто переносити у фітнес-зал міської стиль одягу? Гарні чи під час тренування так звані білизняні мотиви в одязі – стрінги, що стирчать над спортивними штанами, чорні лямки бюстгальтера, що видніється з-під топа, екстремально занижена талія? Начебто така одяг і якщо кому й заважає, так тільки самому займається. Адже всі ці тонкі смужки тканини і вузькі лямки можуть натерти шкіру під час виконання вправи, а сповзають в процесі тренування штани здатні доставляти помітне незручність, відволікаючи від занять.
Але особистий комфорт – це лише одна сторона медалі. Є й інша – оточуючі люди. І вони не можуть не реагувати на подібні шати на межі пристойності. Ми провели опитування в декількох соціальних мережах та блогосфері і з’ясували, що про вбрання тренуються думають їхні сусіди по спортзалу.

Жіночий погляд

Переважна більшість фітнес-любителів, одягнених на грані фолу, – представниці слабкої статі. Причому ляпи допускаються і молоденькими девчушками, і дамами у віці. Але чому незграбно виглядають в основному жінки? Цілком зрозуміло: деталей одягу у чоловіків менше, ось і немає такої свободи вибору.
Мабуть, тому багато дівчат на питання, що вони вважають недоречним в спортзалі, часто описували певні вбрання, супроводжуючи розповідь зауваженням: «У такому вигляді приходять не займатися, а чоловіків знімати». І це не заздрість, запевняють досвідчені фитнесистки, а просто практика: щоб якісно тренуватися, треба одягатися зручно, тобто спортивно. І модні стрінги над штанами або лямки з-під топа тут будуть тільки заважати.
Більшу частину займаються спортом жінок недоречні деталі в одязі сусідів дратують. І зовсім не тому, що подібним чином одягнена дівчина виглядає зухвало і може скласти конкуренцію в боротьбі за чоловічу увагу: коли ти обливаєшся потім на біговій доріжці чи червонієш від натуги під штангою, часу і сил звертати увагу на оточуючих немає. Але от коли в розпал тренування у тебе під носом раптом виявляються чиїсь стрінги, це не може не дратувати.
Втім, навіть просунуті спортсменки готові зробити послаблення тим, у кого хороша фігура. На таких, мовляв, і стрінги виглядають шикарно. Ну а те, що вони не до місця… Що поробиш, якщо деякі жінки не можуть жити, не залучаючи чоловічої уваги. Нехай хоч так шліфують фігуру. Якщо заборонити їм одягатися так, як вони хочуть, мотивація тренуватися пропаде: закинуть заняття, сядуть на диван і будуть еклери є.

Як показує практика, зухвало одягнених дам у фітнес-клубах «тільки для жінок» не буває: нема чого. Втім, іноді і чоловіки привертають увагу оточуючих. Адже «що природно, то не соромно»! І в цьому вони йдуть до кінця.

Чоловічий погляд

Як не дивно, у відношенні фривольно одягнених дівчат наші респонденти виявилися по-чоловічому суворі. Більшість представників сильної статі зійшлися на тому, що якщо ти прийшов тренуватися, то абсолютно неважливо, у що одягнені дівчата навколо. При цьому обтягуючий спортивний костюм, наприклад для скелелазіння, бігу або аеробіки, сприймається як нормальний. Неспортивне ж одяг викликає недовгий здивування типу: «Дивачка, тобі ж буде незручно!», а потім про неї і її носительці просто забувають.
Однак деякі виявилися нетерпимими, пояснюючи це в першу чергу тим, що стрінги і визирає бюстгальтер відволікають. Посилаються на те, що, мовляв, чоловіки так влаштовані, що не помітити нескромно одягнену жінку не можуть. Але це зовсім не означає, що вона змусить їх випробувати позитивні емоції. Швидше навпаки, її вид викличе все те ж подразнення: відволікає і не дає повноцінно тренуватися.

Якщо в зал привела вас впевненість, що тут ви зможете знайти свою другу половину, будьте готові до того, що чоловіки не виявлять особливого бажання познайомитися з вами тільки з-за того, що ви демонструєте нижню білизну та інші викликаючі елементи одягу. І не дивно: все-таки більшість чоловіків ходять в зал займатися спортом, а воліють знайомитися в інших, більш розташовують до спілкування місцях.

Назустріч долі

Але не варто впадати у відчай: як показує досвід, і в спортклубах люди знайомляться, щоб потім одружитися. Просто «дівчатам в пошуку» слід змінити стратегію, замість одягу пустивши в хід інші хитрощі. Ось кілька порад, як зацікавити чоловіка своєю персоною.
У спортзалі більшість цікавих мачо захоплені власне тренуванням. А тому готові говорити про техніку вправ, роботі м’язів, травмах і т. д. Якщо ви розбираєтеся у фітнесі, то цілком можете стати хорошим співрозмовником, а значить, привернете увагу.
Новачки можуть зробити навпаки: розпитувати чоловіка як експерта. Подивіться, як він займається: якщо не просто ходить від тренажера до тренажера, а діє за планом, то, швидше за все, вважає себе знавцем. Тільки не ставте глобальні питання типу «Як мені скласти програму для себе?». Запитайте конкретніше: «А мені цей тренажер допоможе?» або «Як правильно робити розведення гантелей лежачи?»
Особливий інтерес у чоловіків в залі завжди викликають жінки, які роблять базові вправи зі штангою (станова тяга, присідання і жим лежачи), вміють віджиматися на брусах і підтягуватися на турніку. Щоправда, вголос вони можуть сказати: «Це не жіночі вправи, навіщо вам?» Спокійно відповідайте: «Чоловіка на руках носити, якщо що трапиться». Після такої відповіді точно станете зіркою.
Якщо фітнес вам не особливо цікавий і ви ходите в зал виключно для підтримки форми, то зосередьтеся тільки на своїх завданнях. А з чоловіками постарайтеся знайомитися в інших місцях: при гарній фігурі це не проблема. Представник сильної статі, який захоплений спортом і тренуваннями, швидко розчарується у вас, як тільки зрозуміє, що ви не розділяєте його інтересів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *