Топ-9 найбільш популярних напрямків фітнесу сьогодні

Популярність фітнесу на сьогоднішній день незаперечна. Багато чоловіків і жінки за допомогою цього виду спорту вирішують масу проблем зі здоров’ям. Регулярні тренування – це необхідний запас бадьорості і сил, який так необхідний організму. Перевага фітнесу в тому, що він доступний людям абсолютно будь-якого віку, тут немає яких-небудь особливих вимог до статурі або ваговій категорії. Сучасна аеробіка – це цілий комплекс різних елементів, що поєднують в собі гімнастику і танці. Регулярні тренування – це шанс повністю оздоровити організм і забути про багатьох хворобах.

Але сьогодні з’явилося багато різних напрямів під загальною назвою – фітнес, який необізнаній людині складно розібратися.

Перерахуємо найбільш популярні з них:

1) Pump – в цьому стилі основний елемент тренування – це присідання, нахили і жими разом з невеликою штангою. Основне навантаження припадає на ноги, спину і живіт. Таким чином, досягається максимальна ефективність при позбавленні від жиру на проблемних зонах.

2) Напрямки афро, латино та українську фольк можна «злити» в один напрямок, адже основне завдання даних вправ – знищення зайвого жиру, поліпшення гнучкості тіла, розвиток координації рухів. Максимальне навантаження під час тренування отримують сідниці, ноги та прес.

3) Fank більшою мірою відноситься до танцювального напрямку. У тренуванні використовуються елементи молодіжних танців. За основу беруться такі популярні напрямки, як брейк або хіп-хоп. Регулярні заняття Fank-аеробікою дозволяють позбавитися від зайвої ваги, розвинути пластику і гнучкість тіла.

4) Fittball – оригінальна аеробіка, в якій основний елемент – надувний м’яч. На таких тренажерах» найкраще розтягуватися і зміцнювати м’язи ніг. Регулярні тренування дозволяють людині поліпшити поставу і добре розвинути гнучкість.

5) Step-аеробіка особливу популярність набула в останні роки. Особливість даного напрямку – упор на підйоми і спуски під час тренування, максимальне навантаження м’язів ніг. Основний «помічник» – спеціальна степ-платформа, яка може мати різну висоту, залежно від рівня підготовки спортсмена. Тренування проводяться під ритмічні мотиви під керівництвом професійного тренера.

6) Cycle – сучасний вид аеробіки, який з’явився зовсім нещодавно. Тут робота над тілом не обходиться без застосування велосипедів та імітації різного виду їзди. Якісні тренування дозволяють добре розвинути серцево-судинну систему, вигнати зайві калорії з організму і навантажити м’язи ніг.

7) Аквааеробіка – це вид фітнесу, який проводиться виключно у воді. Зміст вправ – розвиток м’язів за рахунок подолання опору водної маси під час виконання різних рухів. Перевага таких вправ – мінімум травматизму за рахунок того, що вага людини у воді суттєво зменшується. При цьому аквааеробіка може проводитися на мілині або глибині. Такі тренування рекомендуються повним людям і вагітним.

8) Тайбо – це «бойовий» вид фітнесу, в основі якого лежать різні елементи східних єдиноборств в суміші з силовими вправами. Під час тренування виконуються удари руками і ногами, здійснюються різні рухи в бік і вниз. Загалом, задіяні всі м’язові групи, що дозволяє говорити про максимальної ефективності тренування.

9) Flex – аеробіка, в якій застосовуються елементи йоги. При цьому всі рухи здійснюються не під динамічну, а під спокійну, розслаблюючу музику. Найчастіше запалюються арома-свічки, створюється затишна атмосфера комфорту. З допомогою таких занять можна добре розслабити всі м’язи тіла, розтягнути їх і розвинути неймовірну гнучкість.

Будь-який з представлених у статті напрямків фітнесу дуже корисно для організму. Тому обирайте найкраще і займайтеся на здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *