Світовий рекорд велосипеда з ракетним двигуном

В травні 2013 року французький велосипедист Франсуа Гіссі (Francois Gissy) зробив приголомшливий заїзд, прикріпивши до свого велосипеда ракетний двигун, що працює на перекису водню, що дозволило йому встановити світовий рекорд – 262 км/ч. Нещодавно Гіссі побив свій власний рекорд на тому ж велосипеді, розігнавшись до 285 км/год лише за 6.7 секунд!

Гіссі разом з командою прибув на 790-метровий трек на аеродромі швейцарського міста Інтерлакен і спробував побити рекорд, встановлений ще в травні. Шорсткість траси і сильні вітри, які так і норовили завалити велосипед на бік, дуже утруднювали роботу команди. Але незважаючи на ці труднощі, француз зумів побити свій попередній рекорд.

Велосипед Франсуа оснащений ракетою, виробленої швейцарською компанією Exotic Thermo Engineering; спонсором створення цієї ракети став швейцарський виробник годинників Hublot. Паливна суміш, виготовлена з концентрованої перекису водню та срібла (каталізатор), розкладається з виділенням теплоти і утворенням кисню і водяної пари, які, проходячи через сопла ракети, і забезпечують тягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *