Стрибки на ящик (Box Jumps)

Стрибки на ящик (Box Jumps) – це ключовий елемент у розвитку вибухової сили і плиометрических здібностей нашого тіла.

При виконанні стрибків на коробку (ящик), особливо в першу тренування найважливіше не боятися. Спробуйте почати з піднесення поменше, перш ніж перейти до стрибків на високий ящик.

Техніка виконання вправи:

1. Встаньте на відстань приблизно 30-40 сантиметрів від коробки, залежно від того, яка в неї висота.

2. Ноги поставте під таз, тобто п’яти перебувають під вертикальною проекцією тазу (саме це положення ідеально підходить для вироблення максимального плиометрического зусилля).

3. Відведіть руки назад і согнитесь в тазу і колінах.

4. Виконайте мах руками вперед (тим самим ви задаєте собі інерцію і напрямок руху).

5. Слідом за руками потужно розігніть таз і коліна, виконавши стрибок на коробку.

Щоб уникнути неприємних травм і помилок, ні в якому разі не забувайте контролювати коробку поглядом. При виконанні приземлення дуже важливо щоб ваші ноги повністю опинилися на коробці, щоб п’ятка не звисала.

Після того як ви заскочили на коробку, ваша наступна задача, це опинитися на підлозі. Існує два способи виконання – сшагивание або спригіванія. Найчастіше спортсмени на змаганнях вибирають другий спосіб – спригіванія. Але на початковому етапі ми рекомендуємо виконувати сшагивание. Таким чином, ви уникнете великий ударного навантаження.

Стрибки на ящик техніка

Основні помилки:

1. Основною помилкою стрибків на коробку є приземлення на неповну стопу, коли ваша п’ята залишається на вазі. Це загрожує вам неправильним розподілом навантаження і травмами коліна і ахіллового сухожилля.

2. Ще однією помилкою при виконанні стрибків на коробку є відштовхування з носка, а не із п’яти. Це загрожує вам тим, що ви просто можете не долетіти до верхньої позиції коробки і вдариться об неї гомілкою.

3. І ще однією прикрою помилкою при виконанні стрибків на коробку є відсутність контролю коробки поглядом. Завжди уважно стежте за ящиком на який застрибуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *