Прибираємо живіт і боки швидко. Скидаємо зайві кілограми

Ніколи не пошкодую, що почала робити саме ці вправи! Існує кілька способів прибрати жир з боків і живота, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Скинути зайві . . .

Ніколи не пошкодую, що почала робити саме ці вправи!

Існує кілька способів прибрати жир з боків і живота, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Скинути зайві кілограми у цих проблемних ділянках можна прямо у себе вдома. Для цього знадобляться терпіння, завзятість і готовність до перемоги над собою. Якщо у вас є обруч, фітбол або гантелі, то перші результати будуть помітні вже з перших тижнів тренувань.

Посилити ефект можна за допомогою йоги і в цій статті ви знайдете корисні асани, які допоможуть ще швидше позбутися від зайвого жиру і зробити плоским живіт.

Виберіть найбільш вподобаний вам спосіб, складіть план щоденних тренувань і строго виконуйте. Буквально через 7-10 днів інтенсивних занять ви побачите прогрес, а через два тижні ефект помітять і всі оточуючі вас люди.

Всі перераховані нижче вправи відмінно підійдуть як чоловікам, так і жінкам!

Вони допоможуть швидко прибрати зайві кілограми з живота і не зажадають від вас спеціальної спортивної підготовки або спорядження. Ще одним плюсом даних вправ є те, що їх можна виконувати вдома в будь-який зручний час.

Головне, що вам варто запам’ятати — за будь ефективною програмою ховаються регулярні тренування і правильна дієта. Дотримуйтесь наших порад і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

Намагайтеся виконувати вправи 3 рази на тиждень. Приймати їжу необхідно тільки маленькими порціями 6 разів на день. При цьому кількість отриманих калорій з їжі повинно бути менше, ніж використовується організмом протягом дня. Тільки в такому випадку ви зможете швидко досягти необхідних результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *