Працюємо з м’язами тазового дна: кращі вправи для жінок!

Саме потрібне для жіночого здоров’я! З віком тазові м’язи стають слабшими. Це стосується і жінкам вже стали матерями. М’язи тазового дна утворюють свого роду гамак в підставі . . .

Саме потрібне для жіночого здоров’я!

З віком тазові м’язи стають слабшими. Це стосується і жінкам вже стали матерями. М’язи тазового дна утворюють свого роду гамак на підставі малого тазу. Він кріпиться до лобкової кістки, з одного боку, і до хребта, з іншого.

Сечовипускальний канал, кишечник і матка — всі ці органи проходять через малий таз. Дуже важливо приділяти особливу увагу м’язів малого тазу. Вони мають властивість швидко розтягуватися і можуть стати серйозною проблемою, якщо не приділяти їй належної уваги.

Тазове дно складається з трьох шарів м’язів: нижній (зовнішній) шар, середній шар м’язів тазу, верхній внутрішній шар.

Всі вони безпосередньо пов’язані з природними біологічними процесами спорожнення сечового міхура і кишечника (підтримують пряму кишку і сечовий міхур в правильному положенні)

Вони також відповідають за фіксоване положення органів в порожнині тазу і забезпечують необхідну підтримку під час пологів, а також відіграють важливу роль при статевому акті.

Органи репродуктивної системи знаходяться в нижній частині живота і захищені тазовим поясом. Регулярна робота тазом сприяє утворенню енергії, розвитку гнучкості та сили тренованих м’язів.

Жінки, які зіткнулися з проблемою нетримання сечі, можуть значно поліпшити ситуацію за рахунок щоденного виконання зміцнювальних вправ. Це також відноситься до вагітних і жінок які нещодавно народили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *