Гіперекстензії

Гіперекстензії – являють собою вправи для попереку, які розвивають прямі м’язи спини, сідничні м’язи і згиначі стегна. Таке тренування благотворно позначається на м’язах і до того ж в процесі тренування сильно знижується ризик травми хребта, а також сухожиль.

Щоб отримати хороший результат, необхідно робити гиперэкстензию кілька разів на тиждень, але дана вправа не замінює інші комплекси, які призначені для тренування м’язів спини. Перед тим, як виконувати цю вправу з обтяженням потрібно проконсультуватися у хорошого лікаря. В більшості випадків роблять 3-4 підходи по 10-14 повторень.

Техніка виконання:

Вам треба лягти в тренажері на живіт, а п’яти підвести під спеціалізований валик. Тримаючи спину прямою і не згинаючи ніг вам слід робити нахил вперед-вниз, потім плавно перейти в положення, в якому тіло представляє пряму лінію, в даному положенні потрібно затриматися на кілька секунд. При цьому слід обов’язково уникати зворотного перерасгибания в попереку, виконуючи ці вправи для попереку.

Гіперекстензії техніка

Гіперекстензія відноситься до категорії ізолюючих вправ, оскільки тут в рух приводяться тільки тазостегнові суглоби. Тим не менше в ході цієї вправи задіяно відразу кілька груп м’язів, зокрема задня група м’язів стегон, сідничні м’язи і м’язи попереку. Порівняно зі становою тягою, в ході якої стискуються міжхребетні диски, гіперекстензія безпечніше для попереку, але менш ефективна в плані зміцнення м’язів. Якщо ваша поясниця не витримує великих навантажень при виконанні станової тяги, ми рекомендуємо спочатку зміцнити м’язи гиперекстензіями.

Щоб не травмувати хребет, виконуйте гиперекстензію повільно, повністю контролюючи руху. М’язи попереку краще скорочуються ізометрично, ніж динамічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *