Електро велосипеди Bosch: відпочити не вийде

Одна з найцікавіших новинок, яку компанія Bosch представила на виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі в січні 2014 року, – електро велосипед. Bosch виробляє не самі велосипеди, а лише електроприводи, блоки живлення, зарядні пристрої та керуючі роботою електродвигуна велокомп’ютери Intuvia. Дана система використовується більш ніж 50 підприємствами з виробництва велосипедів в Європі і цієї весни стане доступна і в Північній Америці.

На відміну від багатьох велосипедів з електричним приводом система Bosch є лише допомогою велосипедисту: наявність електродвигуна не означає, що більше не потрібно крутити педалі. Двигун лише підтримує рух, коли ви піднімаєтеся вгору або хочете їхати швидше, але відпочити на такому електро велосипеді точно не вийде.

Передбачається, що найбільшим попитом електро велосипеди будуть користуватися у представників покоління 2000-х, які не купують машини, але змушені пересуватися на великі відстані, ніж дозволяє звичайний велосипед. Якщо це так, то необхідні інвестиції в розвиток інфраструктури для безпечного зберігання велосипедів на обох кінцях маршруту, адже подібний транспорт буде коштувати понад 3500$. Не виключено, що значну частку покупців електро велосипедів складуть любителі технічних новинок, які можуть собі їх дозволити і хочуть полегшити подорожі по горбистій місцевості або на далекі відстані.

Ємність поставляються акумуляторів – 300 або 400 Вт*год, що дозволяє розігнати двигун до 15 миль/год. Передбачено кілька режимів роботи електродвигуна: Turbo, Sport, Tour, Eco і Off. Невідомо, який з цих режимів використовує представлена на виставці демонстраційна установка, але вона змушує добряче попотіти, крутячи педалі, поки до роботи не підключиться електротяга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *