Електричний велосипед на сонячних батареях Solarbike

Дев’ять років тому Трихаггер Ворен створив перший електричний велосипед, який працює на сонячній енергії. Модель піддалася критиці і багато писали, що колеса — це найгірше місце для розміщення фотоелектрики. Сьогодні Ерік Джаффе з Citylab представляє нову версію Solarbike, розроблену Йеспером Фраузигом в Данії.

За минулі роки багато що змінилося. Фотоелектрика стала набагато краще, з’явилася можливість використовувати акумулятори і двигуни. Сьогодні люди знають, як працюють сонячні елементи. Як зазначає дизайнер: «Фотоелементи на колесах забезпечують надходження екологічно чистої енергії безпосередньо до акумулятора. Поки Solarbike стоїть на місці, акумулятор заряджається. Коли він знаходиться в русі, сонячні елементи і батарея забезпечують мотор енергією».

Розробка Solarbike зайняла 3 роки. Творець стверджує, що на цьому байку можна проїхати 70 км, розвинути максимальну швидкість до 50 км/год і стандартну швидкість 15 миль/год Конструкція велосипеда не має нічого особливого, крім способу отримання енергії. Дизайн байка досить привабливий, відео демонструє, як чудово він їздить по районах Копенгагена.

Велосипед номінований на INDEX в номінації Design to improve life Awards. Поки невідомо коли почнеться виробництво велосипеда і скільки він буде коштувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *