Допомагають афірмації на схуднення насправді?

Привіт, читачі! Сьогодні хочу торкнутися дуже незвичайну тему: “Афірмації на схуднення”. “Що?” — здивовано скажете ви. Багато можливо взагалі не стикалися з таким терміном. А хтось стикався, але поєднати це з схудненням не зміг. А хтось просто не вірить у всяку “чортовинню”. Але це дійсно працює. Так так.

Що ж це за “звір”?

“Будьте уважні до своїх думок-вони початок вчинків” — говорить вислів Лао Цзи. Воно дуже чітко описує сенс тверджень. Так що ж це? По своїй суті — це словесні висловлювання за певною формулою, які мають позитивний, мотивуючий настрій.

Популярним цей метод став завдяки американської письменниці і психотерапевта Луїзи Хей і її книзі “Ти можеш зцілити своє життя”. Луїза пише про те, що завдяки використанню позитивних установок, ми можемо зцілити своє мислення. Луїза на практиці випробувала свій сильний метод, і він допоміг їй подолати рак.

Для того щоб це працювало необхідно використовувати певну формулу: “Займенник Я + присудок в теперішньому часі найбільш важливі доповнення”.

Найефективніші афірмації повинні бути:

  • Тільки позитивною забарвлення (без використання частки НЕ)
  • Короткі і конкретні. Без тривалих міркувань
  • Повинні подобатися тому, хто їх вимовляє
  • Повинні повторюватися якомога частіше
  • Не повинні викликати сумнівів
  • Максимально емоційні

Повторюючи їх щодня (неважливо після пробудження або на ніч), ми налаштовуємо своє мислення на позитивний лад і чистимо свідомість від непотрібних установок.

Займаючись спортом і правильно харчуючись, ми вдосконалюємо своє тіло зовні. Але іноді цього недостатньо. Необхідно “очистити” себе зсередини і налаштувати підсвідомість на хвилю схуднення. В нас з дитинства закладені певні установки. І часто саме вони заважають нам вести необхідний для схуднення правильний спосіб життя. Завдяки постійному повторенню позитивних словоформ ми можемо змінити свої думки.

Ви скажете: “Якась нісенітниця!”. Давайте розберемо на конкретному випадку. Візьмемо, наприклад, історію однієї Тані, яка дуже прагнути схуднути, але у неї це не виходить. Вона ходить в спортзал, по вихідним катається на велосипеді, а взимку на лижах. Дотримується принципів збалансованого харчування (їсть невеликими порціями 5-6 разів на день, обмежує борошняне і солодке, намагається зберігати баланс білків, жирів і вуглеводів, п’є 1.5-2 літри води в день).

Таня розумничка! Вона робить все саме так як треба. Але домогтися результатів у неї не виходить. А все чому?

В дитинстві бабуся любила говорити їй: “Танічка, їж. Тобі все одно ніколи не вдасться схуднути. Генетика у нас така” і підкладала їй в тарілку котлетку. У Тані сформувалася установка про те, що вона не зможе стати стрункою, і тепер це заважає їй. З-за негативних думок про своє тіло Таня відчуває стрес, іноді зривається і з’їдає кілька шматків торта на ніч, часом погано спить. А все це заважає їй довести своє тіло до досконалості.

Знайома для жінок історія? І що ж робити? Зламати свою підсвідомість за допомогою афірмацій!

Секрети афірмацій

Щоб ваші словесні висловлювання дійсно спрацювали можна використовувати деякі техніки:

Під час виголошення словоформи постарайтеся знаходитися в максимально комфортною і спокійній обстановці. Будьте в гармонії з собою і своїм тілом
Перед початком проведіть дихальну техніку. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів через ніс через рот
Сконцентруйтеся на своїх відчуттях і своєму тілі. Відчуйте кожну його клітинку
Вимовляйте слова з максимальною усвідомленістю
Для посилення ефекту візуалізуйте свої думки. Напишіть фрази на аркуші паперу, зобразіть у картинках. Це допоможе вашим словами глибше проникнути в свідомість.

Онлайн в мережі можна послухати аудіозаписи Світлани Нагородней. Це ще один спосіб проникнути глибоко у свідомість. Слухаючи записи, ви активізуєте ще одне своє почуття і впливаєте на аудіальні канали. Це допомагає проникати в саму глиб підсвідомості. Такі записи просто знайти, завантажити і слухати їх, наприклад, по дорозі на роботу в машині.

Ще один спосіб — перегляд відео. Доктор Ситін рекомендував використовувати ефект “25 кадру”. Зазвичай у відеоряді використовується 24 кадру в секунду. Ситін пропонував 25 кадрі вставляти зображення стрункого людини або зображення їжі, що викликає огиду. Таким чином відбувається непомітне для людини вплив на підсвідомість. Звичайно є і погані відгуки про подібних методиках. Але науково негативний вплив доведено не було.

Ложка дьогтю

Пам’ятаєте історію Тані? У підсумку вона досягла тієї фігури, про яку мріяла. Але Тані не вдалося б скинути вагу, якщо б вона вимовляла щоденні мотивуючі слова, але при цьому не вставала з крісла і їла фастфуд запиваючи солодкою газованою водою.

“Без труда нема плода і рибку зі ставка”. Афірмації — сильний помічник у справі схуднення. Але якщо ви не будете дотримуватися збалансованого харчування, пити багато рідини і звичайно виконувати фізичні навантаження, ваше тіло не буде виглядати ідеально. Завдяки позитивним установок вам буде легше слідувати правилам. А дії спрямовані на схуднення будуть відбуватися самі собою, без зусиль.

Ви легко можете виглядати ідеально! Повірте в це. Вимовляєте це. А я буду вас підтримувати. Підписуйтесь, розповідайте про мене друзям. Поки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *