Ця 7-хвилинна зарядка здатна замінити повноцінне заняття в спортзалі

Немає часу ходити в спортзал?

Спробуйте 7-хвилинне тренування, яка за ефективністю не поступається повноцінному заняття в тренажерному залі.

Ця зарядка вперше була опублікована в журналі The New York Times і стала настільки популярна, що по ній вже розроблені спеціальні програми для Android і iOS (все безкоштовно), в яких представлені докладні інструкції з виконання кожної вправи.
Авторами програми стали вчені Американського інституту спортивної медицини. Запропонована програма складається з 12 вправ з власною вагою, для виконання яких вам знадобиться тільки стілець і стіна. Ці вправи об’єднують сучасні принципи високоинтенсивной тренування і за своєю ефективністю не поступаються пробіжці і відвідування тренажерного залу. Але що найголовніше, на виконання цих вправ вам знадобиться всього лише 7 хвилин!

«Існує безліч підтверджень того, що високоінтенсивні інтервальні вправи роблять такий же вплив на наше тіло, як і тривале тренування на витривалість, але за набагато менший час», – говорить Кріс Джордан, фахівець фізіології вправ і співавтор цієї програми.

Дослідження вчених університету МакМастер в Гамільтоні, провінція Онтаріо, і інших інститутів показали, що всього кілька хвилин інтенсивного тренування призводять до таких же молекулярних змін в м’язах, як і кілька годин бігу або їзди на велосипеді.

Інтервальна тренування має на увазі чергування інтенсивної активності з короткими періодами відновлення. У програмі, розробленій Крісом Джорданом і його колегами, період відновлення триває 10 секунд.

Вчені звертають увагу на те, що вправи слід виконувати саме в зазначеній послідовності, так як вони по черзі задіють м’язи верхньої і нижньої половини тіла. Поки працює одна частина, інша може «перевести подих» і набратися сил.

Вправи потрібно виконувати короткими сетами тривалістю 30 секунд. Оскільки ці вправи не з простих і задіють одночасно кілька груп м’язів, потрібно бути готовим до того, що ці 7 хвилин будуть малоприємними. Але хіба це не гідна плата за заощаджений час?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *