8 фактів про кроссфіт яких ви не знали

Зараз в моді кроссфіт. Але що ж це таке і як ним займатися? Ми розповімо вам все про це новому вигляді тренувань, і як вони працюють.

1. Що таке кроссфіт?

Кроссфіт – це різні вправи на силу і витривалість. Це кругове тренування, що включає в себе руху з різних видів спорту, таких як веслування, важка і легка атлетика, гирьовий спорт і т. д. Завдяки кроссфиту задіюються всі групи м’язів, що показує досить значний підсумковий результат.

2. Для чого потрібен кроссфіт?

Насамперед для того, щоб скинути вагу і наростити м’язи. Крім цього, такі тренування мають відмінні бонуси у вигляді гнучкості, сили і витривалості.

Спочатку кроссфіт сприймається більше як чоловіче заняття, але жінкам він також непогано підходить. Головне, як і в будь-яких тренуваннях, – не лінуватися.

3. У чому переваги кроссфита?

У розмаїтті. На відміну від інших кругових тренувань, кроссфіт куди більш цікавий. Крім усього іншого, в ньому є елемент змагання, мотивує і додає наснаги для нових звершень.

4. Кому підійде кроссфіт?

Тим, хто любить спорт всією душею і тілом і готовий викладатися на тренуваннях по повній хоч кожен день.

Крім любителів, кроссфіт підійде і професіоналів, які хочуть підтримувати свою форму в належному стані.

5. Кому не варто займатися кроссфитом?

Тим, хто працює над якимось локальним ділянкою тіла – як уже говорилося, кроссфіт, задіє всі групи м’язів, а це може порушити ваші плани.

Також кроссфіт не підійде тим, у кого є обмеження по здоров’ю.

Не можна забувати і про те, що кроссфіт протипоказаний новачкам – непідготовлений організм може не впоратися з таким значним навантаженням. До кроссфиту краще починати після того, як у вас за плечима буде яка-небудь фізична підготовка.

6. Як проходить тренування?

Насамперед починається розминка. Вона може бути загальною і спеціальною. Під час першої весь організм розігрівається за рахунок будь-кардіонавантаження. Спеціальна розминка передбачає підготовку певних груп м’язів до роботи.

Після розминки слід перепочити протягом 8-10 хвилин і приступати до основної частини тренування, що триває від 40 хвилин до години.

7. Які бувають види тренувань?

Розрізняють два виду – вправи, певну кількість яких робиться на швидкість, вправи, які виконуються певну кількість кіл.

Ті, хто займається кроссфитом давно і успішно, тренуються чи не кожен день – по 5-6 разів у тиждень, поєднуючи тренування з бігом та іншими видами спорту.

8. Потрібно особливе харчування для занять кроссфитом?

Так. Якщо ви вирішили займатися кроссфитом, вам потрібно повноцінне триразове харчування + перекуси.

Основою раціону повинні стати білки і повільні вуглеводи.

Харчування – одна з ключових запорук успіху кроссфита, саме завдяки йому ви будете почувати себе здоровими і сильними і отримаєте відмінний результат від тренувань в короткі терміни!

Для вас ми збираємо кращі тренування, рекомендації з правильного харчування і, звичайно ж, гумор зі світу красивих, енергійних і здорових людей — таких як ми з вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *