7 корисних вправ, які здатні творити дива з жіночим організмом

Не так давно я натрапила на книгу японського цілителя «Система здоров’я Кацудзо Ніші». Вона привернула мою увагу тим, що написана не на порожньому місці, а заснована на особистому досвіді автора. У 20 років японцеві поставили смертельний діагноз і передрекли швидку смерть. Ось тільки він не здався і продовжив боротьбу за життя. Йому це вдалося, він зцілив себе сам і прожив довге і плідне життя.

Своє життя він присвятив розробці та вдосконаленню своєї системи. У ній зібрана мудрість давньогрецької і давньоєгипетської медицини, тибетські та китайські практики, йога і безліч інших джерел. Система здоров’я Ніші зайшла набагато далі, це не просто набір вправ і правил харчування, це ціла філософія.

Я давно цікавлюся японськими оздоровчими практиками, але філософія Кацудзо Ніші надихнула мене сильніше інших. Для початку варто спробувати комплекс вправ, який розробив японець для відновлення здоров’я і зцілення організму. Для жінок, які завжди прагнуть до досконалості, він буде просто незамінний. Ці вправи легко здійснимі, вони наповнюють тіло бадьорістю і енергією, а також допомагають позбутися від зайвого жиру і сформувати красиву фігуру. Крім того, вони зміцнюють суглоби і запобігають відкладенню солей. Спробуй і ти, всього 15 хвилин в день — і твоє тіло не впізнати!

Комплекс вправ для жінок

Почати варто з того, щоб вибрати відповідний час для вправ, коли не потрібно нікуди поспішати. Головне — не виконуй вправи пізно ввечері, адже так можна порушити свій добовий ритм. Найкраще робити їх з ранку, щоб зарядитися позитивною енергією і бадьорістю. І ще одне — вправи повинні приносити тобі задоволення, тоді результат не змусить себе чекати.

Одягни просторий одяг, яка не буде заважати. Умийся холодною водою, усміхнись — і можеш приступати до першого вправі.

Вправа перша
Ляж на спину і постарайся максимально розслабитися. Дихай рівно і глибоко, уяви себе в тихому і затишному місці. Раскинь руки в сторони. З’єднати ноги разом і зігни в колінах. Підтягни коліна до грудей. Зроби глибокий вдих і поверни коліна вправо, намагаючись укласти їх на підлогу. Поверни Голову вліво і повільно видихай. Щокою ти повинна торкнутися підлоги, а плечі і руки при цьому повинні залишатися нерухомими. Повернися у вихідне положення, глибоко вдихни і повтори, тільки вже в іншу сторону. Вправу закінчено. У перший день зроби це вправу 4-5 разів, а потім поступово збільшуй до 25.

Вправа друга
Ляж нас спину, руки поклади вздовж тіла долонями вниз. Ноги зігни в колінах і постав на відстані 30 см один від одного. Зроби акцент на стопи. Глибоко вдихни і втягни м’язи живота. Сідниці разом зі спиною підніми вгору, спираючись тільки на лопатки. Затримайся в цьому положенні на декілька секунд. Видихай і повільно опускайся у вихідне положення. Розслабся і зроби ще один підхід. Повтори вправу 5 разів.

Вправа третя
Ляж на живіт і однією щокою пригорнися до підлоги. Руки вздовж тіла долонями вниз. Ноги на відстані 15 см один від одного. Тепер напруж м’язи сідниць, витягни шкарпетки і підніми одну ногу. Іншу залиш нерухомої на підлозі. Затримайся в такому положенні на декілька секунд і плавно опусти ногу на підлогу. Те ж зроби з іншою ногою. Повтори так 50 разів для кожної ноги.

Вправа четверта
В тому ж положенні зігни руки в ліктях, підніми голову і плечі. Долоні розмісти на підлозі на ширині плечей. Підніми обидві ноги приблизно на 15 см і затримайся в такому положенні на декілька секунд. Роби махи ногами вниз і вгору, імітуючи плавання. Кожною ногою зроби 25-50 махов.

Вправа п’ята
Встань на карачки, розташувавши ноги і руки на ширині плечей. Випрями праву ногу і підніми її на 30 см від підлоги. Зроби 25 махов ногою вниз і вгору. Після повернися у вихідне положення і повторіть іншою ногою.

Вправа шоста
Залишайся в тому ж положенні, опусти голову вниз, а таз підніми вгору. Підтягни коліна правої ноги так, щоб торкнутися лоба. Потім чварами ногу, витягнувши її вгору і разом з цим підніми голову. Повтори вправу 10 разів з кожною ногою.

Вправа сьома
Встань на коліна, корпус тримати вертикально, руки вздовж тіла. Тримаючи спину прямою, отклонись трохи назад і затримайся в такому положенні на декілька секунд. Повернися у вихідне положення і повторіть вправу ще 5 разів.

Повільно, плавно і без надриву — саме так потрібно виконувати ці вправи.

Після виконання цього комплексу повільно підніміться і походи по дому, заспокой дихання. Думай про приємне і радій цим думкам. Якщо сприймати комплекс не просто як чергові вправи, а як спосіб розслабитися, привести до ладу думки і почуття, то він стає якимось способом медитації. У цьому відео ще більше про правила здоров’я Кацудзо Ніші та його вправах. Його поради надихають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *