6 зимових видів спорту, які поки що не стали олімпійськими

Олімпіада в розпалі. Але сьогодні ми розповімо про цікавих і популярних видах спорту, яким так і не вдалося стати олімпійськими. Але це анітрохи не применшує інтересу до них.

Балет на лижах (Акроски)

Акроски – предтеча фрістайлу
Назва цього виду спорту говорить сама за себе. Балет на лижах – це витончений виставу, під час якої на лижах виконуються такі дивовижні трюки як стрибки, сальто і різні обертання і все це під час ковзання по пологому схилу. До складних елементів гірськолижної акробатики додано музика, що робить цей вид спорту максимально наближеним до балету. Акроски можна вважати прабатьком фрістайлу. Популярний він став в 1980-х, і з цього виду спорту навіть проводилися чемпіонати світу. Але в 1994 році в Олімпійських ігор потрапив фрістайл і про акроски просто забули.

Скіджорінг або гонки на конях

У цьому виді спорту лижникові не доводиться особливо напружуватися і відпрацьовувати швидкісні техніки. Вся справа в тому, що лижника тягнуть за собою собаки, а іноді кінь. У 1928 році цей вид спорту був представлений на зимовій Олімпіаді в Санкт-Моріц (Швейцарія), але на цьому це олімпійська історія завершилася.

Лижні змагання на швидкість

Розійдись, Аполо Оно!
Хоча швидкісні лижі і не є олімпійським видом спорту – це найшвидший безмоторний вид спорту в світі. Суть цього виду спорту полягає в тому, щоб спуститися з гори по прямій, розвинувши при цьому максимальну швидкість. Світовий рекорд для цього виду спорту утримує італієць Сімоне Оригоне, який на узвозі досяг швидкості 251,4 км / ч. Спортсмен обурений, що швидкісні лижі досі не потрапили в Олімпійську програму.

Синхронне катання

Всі знають про синхронному плаванні, і практично ніхто не чув про синхронному фігурному катанні, коли на лід виїжджають від 8 до 20 фігуристів одночасно. Як правило, вони виступають в колах або в паралельних лініях, вишикувавшись у блоки. У груповому синхронному катанні використовується та ж система суддівства, що і в парному або в одиночному. У цього виду спорту, хоча він і користується популярністю в Північній Америці, ні олімпійських прав. У всякому разі поки що.

Військовий патруль

Військовий патруль – майже біатлон
Олімпіада – подія мирне. Можливо тому цей вид спорту і не увійшов в програму Олімпійських ігор. Військовий патруль – предтеча сучасного біатлону. Цей вид спорту включає в себе крос на лижах, стрільбу з гвинтівки і гірськолижний спорт. Традиційно в команді 2 офіцери і два рядових – суцільне миллитари.

Хокей з м’ячем на льоду

Цей вид спорту описується як щось середнє між хокеєм і футболом. 11 гравців з ключками носяться по ковзанці площею з футбольне поле за м’ячем. Хокей з м’ячем га став олімпійським видом спорту в Сочі, але цей вид спорту користується широкою популярністю в тому числі і в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *