6 фітнес-трендів, які мені подобаються

Привіт! Сьогодні хочу розповісти вам про тренди, які мені здаються цікавими і корисними.

Тренування в басейні

На мій погляд, один з найбільш гідних трендів! Заняття в басейні дозволяють отримати хорошу додаткове навантаження. Необов’язково, щоб це була класична аква-аеробіка. У клубі, куди я ходжу, є комбіновані класи, де поєднуються силові на різні групи м’язів і аеробні вправи. Купа різного обладнання, начебто спеціальних гантелей для басейнів, зазвичай вже є в залі, тому нічого, крім абонемента і одягу, купувати не доведеться.

Інвентар/одяг:

Функціональний тренінг

Зазвичай такі заняття являють собою чергування кардіо і силові вправи. Крім жіроспалювання це забезпечує розвиток координації і витривалості. Цінність функціоналки в тому, що за коротку тренування можна пропрацювати все тіло і добре розігнати пульс.

Тренування з власною вагою
Нарешті проходить пропаганда бездумного використання великих ваг і непомірного споживання порошкового протеїну. Безумовно користуються попитом заняття з власною вагою або з використанням невеликих наважувачів.
Мені ця ідея подобається тим, що достатньо буде тільки килимка, а для тренування не обов’язково виходити з дому. Пам’ятайте, що навіть в такому випадку краще займатися в кросівках, а не босоніж.

Інвентар/одяг:

Усвідомленість

Сюди можна об’єднати відразу масу занять — дихальні практики, йога, пілатес, стрейчинг і т. д… Все, що буде допомагати вчитися слухати і відчувати своє тіло. Як приємний бонус – гнучкість, гарна постава і координація.

Якщо класи з йоги здаються нудними, то спробуйте інший вид – зараз маса варіантів і знайти щось до душі.

Інвентар/одяг:

Медичні оздоровчі тренування

Безпечні і не травматичні заняття, які підбираються з урахуванням всіх особливостей конкретної людини. Це можуть бути як тренування в спеціальних залах, так і вдома. Хворі коліна, спина або шия не повинні бути перешкодою для оздоровлення – просто потрібно вибрати відповідний комплекс.

Інвентар/одяг:

Фітнес-бокс

Ніколи не пробувала, але мені здається це класною ідеєю. Важко, боляче, дорого, але дуже круто! Навіть якщо ти дівчинка.

Інвентар/одяг:

А який ваш улюблений вид активності? Що хотіли б спробувати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *